Populárna lokalita v Bratislave – Ružinov

Pri realitách sa zvykne zdôrazňovať staré známe pravidlo: lokalita, lokalita, lokalita. Inými slovami – pri kúpe bytu by sme si mali dávať najväčší pozor na výber miesta bývania. Pokiaľ vo výbere spravíte chybu, napraviť ju potom je nesmierne ťažké. Okolie a polohu svojho bytu len ťažko zmeníte. Ak kupujete byt ako domov na mnohé desaťročia, premýšľajte dvakrát.
Výber lokality však nie je závislý iba na vašej bystrej mysli. Najdôležitejším aspektom, ktorý obmedzuje možnosti drvivej väčšiny ľudí, sú peniaze. Náš rozpočet totiž musí byť dostatočné vysoký na vysnívanú lokalitu. Čím menší objem finančných prostriedkov, tým menej možností voľby.
Pre väčšinu ľudí je ideálne bývať v centre mesta. Takto by to mali kúsok do práce či za zábavou. Využívanie auta či mestskej dopravy by bolo výrazne zredukované. Ceny nehnuteľností v centrách miest sú však veľmi vysoké. Vysoký dopyt sa automaticky rovná vysokej cene.
Čo tak Ružinov?
Byty Bratislava Ružinov ponúkajú zaujímavý kompromis. Projekt Jégého alej sa nachádza v širšom centre Bratislavy. Do centra mesta je to autom iba okolo desať minúť. Navyše dostupnosť mestskej hromadnej dopravy je vynikajúca. Z Jégého aleje sa na zastávku električky či autobusu dostatnete bez problémov peši.
Ružinov je mestská časť plná zelene a priestoru. Mimoriadne obľúbené je medzi mamičkami s deťmi najmä Štrkovecké jazero. Na svoje si však prídu aj všetci priaznivci aktívneho trávenia voľného času. Jégého alej je ideálnym miestom pre športovcov. V blízkosti sa nachádza Národné tenisové centrum, Zimný štadión O. Nepelu, basketbalová hala Pasienky, kúpalisko Tehelné pole či krytá plaváreň Pasienky.
Byt na predaj Bratislava na Jégého aleji je v ponuke od 33 do 114 m². K dispozícii sú 1 až 4-izbové byty.
Spoľahlivý deleloper
Za projektom Jégého alej je známy český developer Finep. Viac si o tejto firme a aj o celom projekte môžete prečítať na Finep.sk.

Vylepšite túto stránku

Chcete doplniť alebo upraviť túto stránku? Vyplňte textové pole nižšie. Ďakujeme ♥